Turkcell’e ikinci medya planlama ajansı

Turkcell, Mindshare Medya Planlama Ajansı’na ilave olarak Media Teamwork Medya Planlama Ajansı ile de çalışmaya başladığını açıkladı. Şirketten konuya ilişkin yapılan açıklama şöyle:

“Turkcell olarak Ocak 2006 tarihinden bu yana Mindshare Medya Planlama Ajansı ile uyumlu ve verimli bir işbirliği içinde çalışıyoruz. Medya planlaması konusunda aldığımız desteği artırmak ve uzmanlık seviyesini zenginleştirmek amacıyla, 7 Ocak 2014 tarihi itibarıyla halen çalıştığımız ajansımıza ek olarak Media Teamwork Medya Planlama Ajansı’nı da takımımıza dahil etmeye karar verdik. Ajanslarımız Turkcell iletişiminin belirli konularında uzmanlaşacak şekilde bir iş bölümü yaparak medya planlamasını yönetecek. Bu fırsatla, müşterilerimize mesajlarımızı her gün daha da etkili yollardan ulaştırmak için çalışan Mindshare’e bir kez daha teşekkür ediyor, aramıza yeni katılan Media Teamwork ile başarılı işlere imza atacağımıza inanıyoruz.”

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir