Türkiye Kupasının adı ‘Teledünya Süper Kupa’ oldu

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) tarafından 1994 yılından bu yana düzenlenen ve Türksat A.Ş.’nin 2009 yılından bugüne dek sponsorluğunu yürüttüğü Türkiye Kupası, bu yıldan itibaren, “Teledünya Süper Kupa” adıyla anılacak.

Teledünya Süper Kupa tüm Türkiye’nin heyecanla takip edeceği bir organizasyona dönüştürecek.

“Teledünya Süper Kupa” çeyrek final mücadeleleri erkeklerde 19-20-21 Kasım 2013 ve 18-19-20 Şubat 2014 tarihlerinde, bayanlarda ise 28-29-30 Ocak 2014 ve 4-5-6 Mart 2014 tarihlerinde oynanacak.

Karşılaşmalar sonunda rakiplerini eleyen dörder takım, 2014’ün Mart ayında finalde karşı karşıya gelecek ve kupalar sahiplerini bulacak.

“Teledünya Süper Kupa” karşılaşmaları, internet altyapısı Türksat tarafından yürütülen VoleybolTV’den de canlı olarak izlenebiliyor. VoleybolTV’ye http://voleyboltv.com adresinden ulaşılabiliyor.

TVF ile sportstv arasındaki anlaşma kapsamında, “Teledünya Süper Kupa” final organizasyonunu sportstv üstlenecek.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir