Türkiye’nin ilk Apple Store’u açıldı

ABD’li teknoloji şirketi Apple’ın Türkiye’deki ilk mağazası İstanbul’da açıldı. Zincirlikuyu’daki Zorlu Center’da hizmete giren Apple Store’un açılışına özel etkinlikler düzenlendi.

Saat 10.00 kapılarını açan mağazayı görmek için ziyaretçiler uzun kuyruklar oluşturdu. Yoğunluk nedeniyle ziyaretçiler mağazaya sırayla alınırken, yoğunluk akşam saatlerine kadar devam etti.

Apple ürün, hizmet ve aksesuarları hakkında eğitim çalışmalarının da yer aldığı Apple Store Zorlu Center’da Genius Bar, Birebir Üyelik (One-to-One Membership), Kişisel Kurulum (Personal Setup), Workshop’lar gibi hizmetler bulunuyor.

Türkiye’deki ilk Apple Store’un açılışına gösterilen yoğun ilgi nedeniyle Apple CEO’su Tim Cook da twitter’dan bir teşekkür mesajı yayınladı.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir