Turkuvaz, ADTECH Adserver’ın Türkiye’deki temsilcisi

Turkuvaz Medya Grubu, dünya lideri ADTECH Adserver sisteminin Türkiye’deki temsilcisi oldu. AOL Advertising.com bünyesinde hizmet veren ve dijital dünyada toplam 39 ülkede, 680 seçkin kuruluşa dijital reklam yönetimi konusunda çözümler sunan dünya çapında online reklam yönetimi servisi ADTECH, anlaşmayla birlikte Türkiye pazarına giriş yaptı.

ADTECH, reklam veren ve ajanslardan oluşan kullanıcılarına, display, video, mobil ve rich media dahil tüm dijital ekranlarda reklam rezervasyon, yönetim ve ayrıntılı rapor alma olanağı sunuyor.

ADTECH Adserver sisteminin teknik destek ve satış mümesilliğini üstlenen Turkuvaz Dijital Reklam’ın Genel Müdürü Neslihan Mesutoğlu, “Türkiye’de dijital reklam pazarının büyümesine katkı sağlayacak yayıncı, ajans ve reklam verenin güvenle çalışabileceği ilkeli bir grubu Türkiye pazarı ile tanıştırmaktan mutluluk duyduklarını söyledi.

Turkuvaz Medya Grubu Operasyon Departmanı Genel Müdürü Oytun Kasaboğlu ise konuyla ilgili olarak “Çok hızlı gelişen bu mecrada artık hedefimiz yurtdışını takip eden değil yurtdışı ile paralel hareket eden bir yapıya kavuşmak. Bu seviyede hizmet sunabilmek adına global çapta bir sunucu arayışımızı ADTECH ile sonuçlandırdık. Kendi iş modelimize uyum göstermesinin yanında, Türkiye online reklam pazarını da geliştireceğine inanıyoruz” dedi.

ADTECH CEO’su Erhard Neumann da, Turkuvaz ile işbirlikleri konusunda şunları söyledi: “Türkiye pazarında büyük potansiyel görüyoruz ve eminiz ki bu bölgedeki diğer pazarlardan çok daha hızlı büyüme gösterecektir.
Turkuvaz Medya ile oluşturduğumuz bu ortaklık bizim için gurur verici”.

ADTECH Global Satış Ortaklıları Programı Sorumlusu Neelpa Odedra ise ortaklıkla ilgili şöyle konuştu: “Turkuvaz Türkiye’de bizim çözüm ortağımız oldu, bunda kendilerinde gördüğümüz deneyim, bilgi ve teknik yetkinlik önemli oldu. Birlikte Türkiye pazarına yeni ve daha iyi bir çözüm sunabileceğimiz için çok mutluyum”.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir