tvyo’dan Google Chromecast uygulaması

Kullanıcılarına her geçen gün yeni ayrıcalıklar sunan tvyo; Türkiye’de Chromecast yayın yöneticisinde çalışan ilk uygulamayı hizmete sunuyor. Avrupa’daki medya kuruluşları arasında bir ilke imza atan tvyo, Google’ın yeni yayın yöneticisi Chromecast’e uyumlu uygulamasıyla kullanıcılarına Smart TV’leri olmasa bile televizyonlarında tvyo keyfi yaşatıyor. Chromecast özelliği ile tvyo’daki diziler, programlar, maçlar, belgeseller ve çok daha fazlasını televizyonlardan izlenebiliyor.

Uygulamayı kullanmak için; Chromecast’i televizyonuna bağlayan kullanıcılar, iPhone ve Chromecast’i aynı ağ üzerinden internete bağlayarak tvyo uygulamasını açıyor. iPhone ekranındaki Chromecast logosuna tıklayarak Chromecast özelliğini aktive ettikten sonra istedikleri dizi, program, belgesel, müzik ya da maçı istedikleri zaman izliyorlar.Smart TV özelliğine sahip olmayan televizyonları da internete bağlayabilen Chromecast ile tvyo izlemek artık çok daha kolay hale geliyor.

Yerli ve yabancı en popüler dizileri, en sevilen programları, en çok izlenen müzik kliplerini, maç özetlerini ve çok daha fazlasını yüksek görüntü kalitesiyle izlemenizi sağlayan tvyo, Chromescast ile uyumlu çalışan iPhone uygulamasının ardından, yakın zamanda iPad ve Android versiyonları da yayına almaya hazırlanıyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir