tvyo’ya ‘Canlı Yayını Geri Al’ geldi

Doğuş Grubu’nun online video sitesi tvyo’ya, televizyon kanallarının canlı yayınını geri sarma özelliği eklendi.

‘Canlı Yayını Geri Al’ uygulaması ile online video izleme siteleri arasında bir ilke imza atan tvyo, canlı yayında izlediğin programı geri alabilme imkanı sağlıyor.

tvyo’nun yeni uygulaması ile artık izlemek istediğiniz program başlasa bile canlı yayını geri alıp alıp en baştan ya da istediğiniz yerden izleyebileceksiniz.

Yerli ve yabancı en popüler dizileri, en sevilen programları, en çok izlenen müzik kliplerini, maç özetlerini ve çok daha fazlasını istediğiniz an istediğiniz yerde yüksek görüntü kalitesiyle sunan tvyo, kaçırdığınız ya da izlemeye başladığınız canlı yayını istediğinizde geri alarak yeniden izleme keyfini yaşatıyor.

Böylece en sevdiğiniz program başladığı için yarısından devam etmek yerine tvyo’nun canlı yayın play çubuğunun üzerindeki “ok” işaretini geri alarak ekranın kontrolünü elinize alabilirsiniz.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir