Twitter, 30 Haziran’a kadar Vodafone’lulara ücretsiz

Mobil iletişimin olanaklarını herkes için kolay, anlaşılır ve erişilebilir kılma hedefiyle faaliyet gösteren Vodafone Türkiye, abonelerine Twitter’ı Haziran sonuna kadar ücretsiz sunuyor. Kampanyadan faturalı ve faturasız tüm Vodafone’lular yararlanabiliyor.

Dünya kalitesinde en ileri teknolojileri ve servisleri erişilebilir kılarak toplumun yaşam kalitesini artırmak hedefiyle faaliyet gösteren Vodafone Türkiye, düzenlediği kampanyayla, Haziran sonuna kadar, tüm abonelerine sosyal medyanın vazgeçilmez haber kaynağı Twitter’ı ücretsiz sunuyor.

Herhangi bir kayıt şartı gerektirmeyen kampanya boyunca Vodafone aboneleri, “mobile.twitter.com” adresine hiçbir internet ücreti ödemeden bağlanıyor ve Twitter’da ücretsiz gezinmenin keyfini çıkarıyor.

Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Lütfullah Kitapçı, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Vodafone Türkiye olarak, abonelerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına uygun avantajlar sunarak, ilgi duydukları alanlara yatırım yapmaya devam ediyoruz. Haziran ayı sonuna kadar sürecek kampanyamızla abonelerimiz sosyal medyanın en gözde kanallarından Twitter’da dilediklerince gezinerek, her an değişen dünyayı takip edebilecek, üstelik bunun için hiçbir ücret ödemeyecek.”

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir