Üniversite hazırlıkta ‘canlı dershane’ fırsatı

Online ve uzaktan eğitim desteğinin yeni adresi Mavikep, bu yıl 45. yaşını kutlayan Türkiye’nin en köklü eğitim kurumlarından Uğur Dershanesi’yle yaptığı işbirliği sayesinde, üniversite hazırlık öğrencilerine dershanedeki hızlandırılmış matematik kurslarını internet üzerinden iki ay boyunca canlı takip etme olanağı sunuyor.

Türkiye’de online olarak eğitime destek olmayı amaçlayan ve “Bilgi her an yanında!” sloganıyla yola çıkan Mavikep, bu kez Uğur Dershanesi’ni üniversite hazırlık öğrencilerinin çalışma masasına kadar getiriyor. Türkiye’de eğitime destek olabilecek yeni bir online platform kazandıran Mavikep, Uğur Dershanesi ile yürüttüğü işbirliğiyle, özellikle büyük şehirlerin dışında yaşayan, özel ders veya dershane olanaklarına erişimleri kısıtlı olan üniversiteye hazırlık aşamasındaki öğrencilerinin kaliteli eğitim fırsatlarından geri kalmamasını hedefliyor.

Uğur Dershanesi’nin LYS ve LGS kapsamında 1 Nisan’da başlatacağı iki aylık, toplam 108 saatlik hızlandırılmış matematik kursları, güçlü teknolojik altyapısı ve kameralı sistemi sayesinde Mavikep.com sitesi üzerinden canlı izlenebilecek. Kurs için siteye üye olan öğrenciler, kaçırdıkları derslerin tekrarını ekran üzerinden izleyip gerektiğinde bir kez daha aynı konu üzerinde çalışabilecekler.

Hızlandırılmış online matematik kurslarına iki ay boyunca katılmak isteyen öğrenciler Mayıs ayına kadar 49 TL karşılığında Mavikep.com adresi üzerinden üniversite sınavında karşılarına çıkabilecek soruları ve çözümleri canlı takip edilebilecekler.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir