Üniversitelilere özel tablet kampanyası

TTNET’in, tablet ve internet bağlantısını birlikte sunduğu üniversitelilere yönelik yeni kampanyası başlıyor.

Üniversitelilerin talep ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanan özel kampanya kapsamında, ASUS MeMO Pad HD 7 inç tablet, Yalın NETLİMİTSİZ İnternet ve limitsiz TTNET WiFi 24 ay boyunca ayda 67 TL’lik taksitlerle sunuluyor.

Kampanyadan yararlanan üniversiteliler, internete evlerinden Yalın NETLİMİTSİZ internetle, dışarıda da TTNET WiFi noktalarından limitsiz TTNET WiFi ile kolayca bağlanabilecek.

Ayrıca, kampanya ile üniversite öğrencilerine 724tikla.com’dan %20 tablet kılıfı indirimi, English Time’dan TOEFL kurslarında %50 indirim, ücretsiz Online Dil Paketi ve Genel İngilizce kurslarında indirimler sunuluyor.

Stoklarla sınırlı olan kampanyadan yararlanmak isteyenler TTNET satış noktalarından başvuru yapabilecek. Kampanya, 31 Mart 2014 tarihine kadar geçerli olacak.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir