USB şeklindeki bilgisayarınız artık artık cebinizde

Lenovo’nun sadece 65 gramlık teknolojisi Lenovo IdeaCentre Stick 300, bulunduğunuz ortamdaki tüm monitör ve televizyonları anında masaüstü bilgisayara dönüştürüyor. Türkiye’nin ve dünyanın lider bilgisayar üreticisi Lenovo, ürettiği çığır açan ürünlerle teknolojiyi sizin için daha da mobil hale getiriyor.

Lenovo’nun yeni teknolojisi IdeaCentre Stick 300, evinizde yada işyerinizde kullandığınız bilgisayarınızı bir akıllı bellek boyutuna sığdırıyor. Sadece 65 gr hafifliğine ve 12,5 santim uzunluğa sahip olan avuç içi büyüklüğündeki ürün, bulunduğunuz her ortamdaki televizyon ve monitörlerle uyumlu çalışarak size sınırsız özgürlük alanı sunuyor.

Yani iş bilgisayarınızı cebinizde evinize taşıyabilir, salonunuzdaki televizyonunuza bağlayıp yarım kalan işlerinizi tamamlayabilir, internete girip dev ekranda sörf yapmanın tadını çıkarabilirsiniz. Windows 8.1 ve Windows 10 uyumlu olan cihaz, dahili Wireless ve Bluetooth bağlantısına sahip.

32 GB eMMC depolama özelliği olan Stick 300, opsiyonel olarak yükseltilebilir micro SD depolama imkanı da sunuyor. Hem öğrenciler hem de çalışanlar için daha hafif ve çok daha mobil bir çözüm sunan Lenovo IdeaCentre Stick 300, hediyesi multimedya el klavyesi ile birlikte Gittigidiyor.com’daki 599 TL’lik uygun fiyatıyla satışa çıktı.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir