‘Uyumsoft Enformatik Liderlik Beratı’ ödülleri sahiplerini buldu

Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ ve Oracle Teknoloji işbirliği ile 4 Haziran 2013 tarihinde düzenlenen geceye, Uyumsoft Genel Müdürü Mehmet Önder, Uyumsoft Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin Şahin, Oracle Türkiye Satış Yöneticisi Beyza Özkan, Oracle Türkiye Kanal Satış Yöneticisi Genco Kenet, YTÜ Teknopark Genel Müdürü Dr. Mahmut Karaman, İTÜ Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesi Bölüm Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Hüseyin Toros, Halk Ekmek Genel Müdürü Salih Bekaroğlu’nun aralarında bulunduğu 150’ye yakın iş ve akademi dünyasından temsilciler katıldı.

Uyumsoft markasını dünyaya yerleştirecek   Uyumsoft olarak, MERSİS, ESBİS ve Ar-ge projeleri ile iş dünyasının oluşturduğu networkün merkezinde yer aldıklarını ifade eden Uyumsoft Genel Müdürü Mehmet Önder, kurum olarak e-fatura, e-defter, e-irsaliye düzenlemelerinde yer alan entegratör kurum standartlarını karşılamaya hazır olduklarını söyledi.

Uyumsoft ar-ge çalışmaları hakkında bilgi veren Mehmet Önder, yeni ürün web ERP ile Kobi’lere yönelik hazırladıkları ERP/On hakkında açıklamada bulundu. Web ERP ile 10 ülkede, 10 lisan ile hizmet verdiklerini kaydederek konuşmasını sürdüren Mehmet Önder, şunları belirtti:

“Azerbaycan, Arnavutluk, İngiltere, Macaristan, Mısır, Hindistan gibi 10’a yakın ülkeye yaptığımız yazılım ihracatı ve danışmanlık hizmetiyle, şuan bölgesel bir firma olarak yolumuza devam ediyoruz ve yakın gelecekte komşu ülkelerde açacağımız ofis ağıyla 2015 yılında bölgemizde güçlü ve etkin bir firma olacağız. 2023 yılında ise, yazılım ihracatı ve danışmanlıkta, Türk yazılım firması olan “Uyumsoft” markasını dünyaya yerleştirmeyi hedefliyoruz. Uyumsoft web ERP ile çok dil seçenekli yazılım uygulamaları ve danışmanlığında Türkiye’nin dünyadaki markası “Uyumsoft” olacaktır” dedi.

Üniversite-sanayi işbirliğinin lokomotifi olduklarını vurgulayan Mehmet Önder, aynı zamanda düzenledikleri eğitimlere 1.000’e yakın gencin katıldığını anlatırken, son 4 yıldır Azerbaycan ve Kazakistan’dan mühendislik bölümü öğrencilerine Uyumsoft bünyesinde staj imkanı sunduklarını sözlerine ekledi.   Uyumsoft ve Oracle başarılı projelere imza atıyor   Oracle Türkiye Satış Yöneticisi Beyza Özkan, yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Oracle Türkiye; donanım grubu, hazır uygulamalar grubu ve teknoloji grubu olarak, 3 ayrı grupta hizmet veriyor.  Oracle Türkiye olarak, çok büyük segmentte müşterilerimiz var. Bunların dışında kalan ve genel sektör olarak ifade ettiğimiz segmentte, birbirinden farklı sektörlerde firmalar yer alıyor. Tüm müşterilerimize, normal şartlarda bizim erişmemiz biraz zor olacağından, çözüm ortaklarımız ile birlikte hizmet götürüyoruz. Uyumsoft, 3 yıldır birlikte çalışarak çok başarılı projelere imza attığımız, ürünlerine en az kendi ürünlerimiz kadar güvendiğimiz, çok değerli bir iş ortağımızdır. Uyumsoft çözümleri ve altında Oracle teknolojileri ile çok başarılı projelere imza attık ve yeni projelere imza atmaya devam edeceğiz.”

Konuşmaların ardından, Kurumsal İş Sistemleri Yerleştirme ve Başarıyla Sürdürmede 10 yıllık tecrübeye sahip olun firmalar, ‘Uyumsoft Enformatik Liderlik Beratı’ ödüllerini aldılar.

Uyumsoft Enformatik Liderlik Beratı ödüllerini alanlar:

 • Baykan Isı Sistemleri Sanayi ve Tic. A.Ş. Gökhan Güllaç
 • Çamlıca Kültür ve Yardım Vakfı İktisadi İşletmesi Cihangir Bayer
 • Ece Fermuar San. ve Tic. Ltd. Şti. Ahmet Güray Yenici
 • Emas Elektroteknik Makina San. ve Tic. A.Ş. Cüneyt Oktay
 • Ersa İthalat Ve Tic. A.Ş. (Casio) Selçuk Ay
 • Esen Ofset Matbaacılık San. ve Tic. A.Ş. Cüneyt Oktay
 • Gold Group Mustafa Sedat Ayar
 • İstanbul Halk Ekmek Gıda San. ve Tic. A.Ş.   Salih Bekaroğlu
 • Kılıçoğlu Makina San. Tic. Ltd. Şti. Abdülkadir Özarpa
 • Novaplast Plastik San. ve Tic.  A.Ş. Harun Çetin
 • Viko A.Ş. Özkan Metin

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın