Uyumsoft’tan uzaktan eğitimle sertifika

Uyumsoft, İstanbul Kalkınma Ajansı Bilişim Teknolojileri Akademisi kapsamındaki uzaktan eğitimler devam ediyor.

Uyumsoft A.Ş, İstanbul Kalkınma Ajansı’nın destek verdiği Bilişim Teknolojileri Akademisi projesinde, uzaktan eğitimlerini tamamlayan öğrencilere, sertifikalarını verdi.

Uyumsoft Proje Koordinatörü Özgür Kaçan, bu yıl İstanbul Kalkınma Ajansı tarafından onaylanan ve desteklenen Bilişim Teknolojileri Akademisi projesi ile amaçlarını gerçekleştirmeye devam ettiklerini belirtti.

Özgür Kaçan şunları söyledi: “Uyumsoft Progress Erp Danışmanlık eğitimimizi, özellikle katılımcıların, Erp yazılımı kullanımını geliştirmek ve kullanıcı verimliliğini arttırmak amacıyla gerçekleştirdik. Eğitimin 26 saatini, proje iştirakçimiz İstanbul Ticaret Üniversitesi’nin sınıflarında düzenledik, 34 saatini ise uzaktan eğitim metodu kullanarak gerçekleştirdik. Eğitime 18 öğrenci katılarak, sertifikalarını almaya hak kazandı.”

Özgür Kaçan, önümüzdeki süreçte, özellikle ‘uzaktan eğitimler’ ile eğitimleri arttırarak, proje amaçlarını gerçekleştirmeye devam ettiklerini sözlerine ekledi.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir