Vatan Bilgisayar 75. şubesini Gebze’de açtı

Vatan Bilgisayar 75’nci mağazasını 31 Mayıs’da Gebze’de açtı. Gebze Hiperstore, bin 500 metrekare alanda hizmet verirken televizyon, cep telefonu, masaüstü bilgisayar, notebook, yazıcı, fotoğraf makinesi, kamera gibi teknoloji ürünlerinin yanı sıra küçük ev aletleri, kişisel bakım ürünleri ve mutfak aletleri gibi 14 bin teknoloji ürününde geçerli %25 indirime Gebze halkı yoğun ilgi gösterdi.

Mağaza açılışında konuşan Vatan Bilgisayar Genel Müdürü Hasan Vatan “Gebze halkı ile bir araya gelmekten ve halkın yeni mağazamıza gösterdiği ilgiden memnunuz. Vatan Bilgisayar olarak bugüne kadar teknoloji perakendeciliğinde gerek ürün çeşitliliği, gerek müşteri ilişkileri gerekse cazip indirim kampanyalarıyla her zaman iddialı olduk. Türk halkı teknolojiyi yakından takip ediyor aynı zamanda teknolojiye olan ilgisi de her geçen gün artıyor. Bizler her mağaza açılışında artan bu ilgiyi gözlemleyebiliyoruz. Her yeni mağazamızda olduğu gibi Gebze mağazamızda da tüm ürünlerde geçerli indirim kampanyamız müşterilerimiz tarafından büyük ilgi gördü” dedi.

vatan1

Açılışa özel yapılan %25 indirimde Apple MD101TU/A MACBOOKPRO Notebook 2199 TL’den Samsung P3110-G Galaxy Tabs-2 399 TL’den iPhone 4 899 TL’den LG32LN5400 LED TV 899 TL’den Philips GC 2720 Comfort Care Buharlı Ütü 19 TL’den Philips SHE1350 Kulaklık 1 TL’den Inca IM-118 K Kablolu Optik Mouse 1 TL’den ve Toshiba Hayabusa 8 GB USB Bellek 1 TL’den satışa sunulurken teknoloji severler kasa önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

En seçkin dünya markalarını bünyesinde toplayan Vatan Bilgisayar, açılışa özel 14 bin üründe yaptığı yüzde 25 indirimin yanı sıra Bonus ile Maximum kredi kartı sahiplerine 10 taksit fırsatı ile teknoloji severlerin elektronik eşya ihtiyaçlarını karşılıyor.

Vatan Bilgisayar Gebze Hiperstore’da yaklaşık 50 çalışan istihdam ederken teknoloji severleri ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda en uygun ürüne yönlendiren satış danışmanlığı adına Vatan Akademi’de yaklaşık 30 gün boyunca teorik ve pratik eğitim gören uzman personeller karşılıyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir