Vestel, akıllı cep telefonunu Berlin’de tanıtacak

Türkiye’nin ilk ve tek akıllı cep telefonu üreticisi Vestel, Türk mühendislerce Vestel City’de geliştirilen, yerli tasarım ve üretim eseri akıllı cep telefonunu Berlin’de ilk kez görücüye çıkarmaya hazırlanıyor. Vestel, Avrupa’nın en büyük tüketici elektroniği fuarı IFA için gittiği Berlin’de 4 Eylül akşamı lansman toplantısı düzenleyecek.

turanerdogan

Üretim detayları paylaşılacak

Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan, akıllı cep telefonunu tanıtacak. Erdoğan, lansman gecesinde Vestel’in telefonunun ar-ge, tasarım ve üretim hikayesini anlatmanın yanı sıra mobil dünyanın gelişimine bağlı olarak Vestel’in akıllı cep telefonu pazarındaki fırsat ve hedeflerini de paylaşacak.

Vestel evleri de akıllandıracak

Vestel, 19. kez katıldığı IFA’ya 618 farklı ürünüyle çıkarma yapacak. Vestel, IFA’daki 3 bin metrekarelik standında cep telefonunun yanı sıra akıllı ev sistemlerini de ilk kez sergileyecek. Standa kurulacak deneyim alanında ziyaretçiler akıllı ev sistemlerini deneme fırsatı yakalayacak. Avrupa’nın en büyük üç televizyon üreticisinden biri olan Vestel, yeni televizyon modellerini de yine IFA’da tanıtacak.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir