Vestel’den Google Play sertifikalı tablet

Vestel, Türkiye’de üretilen Google Play sertifikalı ilk tableti olan Vestel 10.1” Tablet PC’yi satışa sundu. Vestel açıklamasına göre, Çift çekirdekli Intel işlemcisi ve geniş görüş açısı sunan ekranı ile Vestel 10.1” Tablet PC’nin üretim ve tasarım süreçlerinin tamamı Vestel City’de Türk mühendisler tarafından gerçekleştirildi.

Vestel 10.1” Tablet PC, her açıdan rahatlıkla görüntülenebilen IPS ekranı sayesinde ekrana bakma açısından kaynaklanan yansıma ve renk kayıplarının önüne geçerek, kullanıcılarına HD kalitesinde görüntü sunuyor.

Tablet PC kullanıcıları Google Play üzerinden kolayca indirdikleri binlerce oyun ve uygulamayla da teknolojinin keyfini çıkarıyor. Kullanıcılar, sahip oldukları 3 ay sınırsız TTNET Wi-Fi, Tivibu Web ve Tivibu Müzik üyelikleri ile internet keyfine hiç ara vermiyor. Vestel 10.1” Tablet PC alan tüketiciler GittiGidiyor ve Morhipo alışveriş sitelerinde kullanılabilecek 100 liralık alışveriş çekine de sahip oluyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir