Vitamin’den dönem sonu kampanyası

Türkiye’de milyonlarca öğrenciye ve yüz binlerce öğretmene zengin ve çok boyutlu bir öğrenme ortamı sunan Vitamin, öğrencilerin yaz tatilini verimli geçirmelerini sağlayacak yeni bir kampanya başlattı. Vitamin Dönem Sonu Kampanyası, öğrencilerin eksiklerini tamamlayarak yeni döneme hazırlanmalarını sağlamanın yanı sıra ücretsiz 5 aylık kullanım süresi ve fiyat avantajlarıyla veliler için de fırsatlar sunuyor.

Türk Telekom iştiraki Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri AŞ’nin yenilikçi ürünü Vitamin, okulların kapanmasının hemen ardından öğrenciler ve velileri için özel bir kampanya hazırladı. Vitamin Dönem Sonu Kampanyası’na katılan öğrenciler, kampanyanın bitiş tarihi olan 15 Temmuz 2014’ten önce satın aldıkları Vitamin paketlerine yüzde 60 indirimli fiyat avantajı ile sahip olabildikleri gibi, 5 ay boyunca da Vitamin’i ücretsiz olarak kullanabilecekler. 12 aylık kullanım ve 5 aylık ücretsiz kullanım ile birlikte 17 ay süresince Vitamin, öğrencinin ihtiyacı olduğu her an yanında olacak.

Vitamin’in MEB öğretim programıyla uyumlu zengin içeriği, konu anlatımları, özgün soruları, deneme sınavları, interaktif etkinlikleri, sanal deneyleri, etkileşimli alıştırmaları, hızlı tekrar sağlayan özetleri ile öğrencilerin deneyimleyerek, anlayarak, ezberlemeden kalıcı öğrenmelerini sağlıyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir