Vodafone, ‘Smart Tab III’ü tanıttı

Vodafone Türkiye’nin, “Süper İnternetli Tablet” portföyüne eklediği ve Aralık ayı itibariyle satışı başlayan “Vodafone Smart Tab III”ün tanıtımı yapıldı.

Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Fatih Uysal’ın ev sahipliğinde düzenlenen lansmanda, cihaza ait özellikler ve Vodafone’un dijital dönüşüme katkısına ilişkin detaylar paylaşıldı.

Toplantıda paylaşılan bilgilere göre, Vodafone markasıyla lanse edilen üçüncü tablet serisi olarak 7 ve 10 inçlik iki boyutta sunuluyor. Güçlü donanımı, yüksek performansı ve dünyanın en ileri 3G teknolojisini kullanan Vodafone Süper İnternet’le beraber sunulan Vodafone Smart Tab III tabletler, her bütçeye uygun, ekonomik fiyatlarıyla müşteriyle buluşuyor.

Tabletler, 4 çekirdekli hızlı işlemcisi, yüksek ekran çözünürlüğü, Android 4.2.2 işletim sistemi ve Vodafone’un büyükşehirlerde en hızlı 3G’yi sunan güçlü altyapısı sayesinde hem iş hem de evde tablet kullanıcılarına aradıkları fiyat-performans dengesini sunmayı hedefliyor.

Vodafone Smart Tab III 10 inç tablet, içinde yüklü gelen 120 lira değerindeki zengin içerikli uygulamalarla da dikkat çekiyor. Vodafone Mobil TV en çok dikkat çeken hediye uygulama olurken, tabletin içindeki ücretsiz e-gazete, kitap ve oyun uygulamaları da bulunuyor.

Vodafone Smart Tab III 10 inç tablet, aylık 1 GB Süper İnterneti ile beraber 24 ay kontratlı olarak ayda 55 lira, Vodafone Smart Tab III 7 inç tablet ise 1 GB Süper İnterneti ile beraber 24 ay kontratlı olarak ayda 45 liradan sunuluyor. Ayrıca daha yüksek kullanım yapmak isteyen müşteriler için 6 GB’lık Süper İnternet seçenekleri de bulunuyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir