Vodafone, ‘Yarına Hazır İşletmeler’in başarı hikayelerini anlatacak

Vodafone, verimliliğini artıran işletmelerin başarı hikayelerini, “Yarına Hazır İşletmeler Anlatıyor” platformuyla paylaşacak.

Temmuz 2014’te “Yarına Hazırım Platformu”nu hayata geçiren Vodafone, Dijitalleşme Endeksi’ni hesaplayarak verimliliğini artıran işletmeleri, “Yarına Hazır İşletmeler Anlatıyor” platformuyla tüm Türkiye’ye duyuracak.

Vodafone İş Ortağım çözümleriyle işlerini dijitalleştiren işletmelerin başrol oynayacağı program 1 yıla yayılacak. İşletmelerin yakaladıkları büyümenin anlatılacağı “Yarına Hazır İşletmeler Anlatıyor” serisiyle, teknolojinin her işletme için rekabetçilikte vazgeçilmez unsur olarak nasıl öne çıktığı anlatılacak.

Artan rekabette verimliliklerini artırmak, müşteri kazanmak ve ekiplerini yönetmek için farklı ihtiyaçlarına uygun çözümleri Yarına Hazırım Platformu’yla tespit edip Vodafone’la dijitalleşen her ölçekten ve farklı sektörlerden işletmeler, söz konusu seride yer alabilecek. Bir yıl boyunca 40’tan fazla işletmenin başarı hikayesi televizyon, yazılı basın ve online mecralarda paylaşılacak.

Kurulduğu günden beri 700 binden fazla müşterinin ziyaret ettiği Yarına Hazırım Platformu’nda 17 bine yakın işletme Dijitalleşme Endeksi’ni hesapladı ve ihtiyaçlarını öğrendi.

Dijitalleşme Endeksi’ni hesaplayan her iki Vodafone müşterisinden biri Yarına Hazırım Ekibi’nin verimliliğini artıracak önerilerini dinlemek için ekibi davet etti.

Vodafone İş Ortağım, yaptığı çalışmalarla altı aylık süreçte Türkiye’de Vodafone’lu işletmelerin dijitalleşme endeksini yüzde 48’den yüzde 52’ye çıkardı.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir