Vodafone’dan basına özel tarife

Vodafone, basın tarifesini yeniledi. Yeni “Red Basın Tarifesi”ne geçen basın mensupları, ayda sadece 39 TL karşılığında yurtdışı dahil her yöne 1000 dakika konuşma, 1000 SMS ve 2 GB internet kullanım hakkı kazanıyor.

Basın mensupları, her yöne dakikaları ile 21 Vodafone ülkesindeki tüm numaraları ek ücret ödemeden arayabiliyor. 23 ülkede bulunduklarında ise günlük 9,90 TL’lik ek ücretle tarifelerindeki dakika, SMS ve internetin tamamını sanki Türkiye’deymiş gibi kullanabiliyor.

“Red Basın Tarifesi”, basın mensuplarına Vodafone Red dünyasının birbirinden özel fırsatlarını da sunuyor. Tarifeye geçen basın mensupları, ücretsiz Back-up kişisel asistanlık hizmeti, 1 sinema biletine 1 bilet hediye, restoran indirimleri, özel müşteri hizmetleri, VIP havaalanı transferi, Budget’tan araç kiralamada %50 indirim, ücretsiz lounge ve mobil destek ekibinden ücretsiz faydalanıyor.

Vodafone’un bu özel tarifesinden faydalanmak isteyen basın mensuplarının sarı basın kartları ya da kurum yazılarıyla Vodafone Cep Merkez’lerine gelmeleri yeterli oluyor. Kampanyadan Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü listesinde yer alan tüm yayın organları çalışanları faydalanabiliyor. Vodafone’un mevcut Basına Özel Tarifesi’nden halen faydalanan basın mensupları ise otomatik olarak yeni tarifeye geçiş yapıyor.

Vodafone Red avantajlarıyla ilgili tüm detaylı bilgilere Vodafone.com.tr/Redbasin sitesinden ulaşılabiliyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir