Vodafone’dan esnafa özel yaz kampanyası

Vodafone, Türkiye ekonomisinin itici gücü esnafa özel hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Vodafone İş Ortağım çatısı altındaki yeni esnaf paketleriyle yaz aylarında Vodafone’lu esnafın iletişim maliyetlerine ortak olan Vodafone, esnafa fiyat avantajı sağlayarak destek olmayı hedefliyor.

Bu kapsamda hayata geçirilen ve yaz aylarında maliyetlerini kontrol altında tutmayı talep eden esnafa kolaylık sağlayan Vodafone İş Ortağım’da 4 yeni esnaf paketi bulunuyor. Tüm Vodafone’lu şirketlerle sınırsız konuşma sağlayan yeni esnaf paketleri arasında Esnaf Zengin Small tarifesinde 25 TL’ye her yöne 900 dakika, Esnaf Zengin Medium tarifesinde 35 TL’ye her yöne 2000 dakika, Esnaf Zengin Large tarifesinde 45 TL’ye her yöne 1500 dakika, 1500 SMS ve 1500 MB internet, Esnaf Zengin XLarge tarifesinde ise 70 TL’ye her yöne 3000 dakika, 3000 SMS ve 3000 MB internet bulunuyor.

Esnafların iletişim ihtiyaçlarını karşılarken onlara ödeme kolaylığı sunmayı hedefleyen Esnaf Zengin paketlerinin yaz aylarına özel kampanyası özellikle esnafın gelirlerinin düştüğü yaz aylarında bütçesini rahatlatıyor. Esnafların 12 ay kalma sözüne karşılık tüm Esnaf Zengin paketlerinin ilk 3 ay boyunca sadece 19 TL’den ücretlendirileceği kampanya yaz aylarında iletişim maliyetlerini kontrol altında tutmak isteyen esnaf için 12 Ağustos 2014’e kadar geçerli olacak.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir