Vodafone’dan kabarık faturayı önleyen çözüm

Vodafone Akıl Küpü Tarifeler’in “Akıllı Durma Özelliği” sayesinde fatura aşımından yakınan aboneler faturasını kontrol altına alabilecek.

Vodafone açıklamasına göre, şirket, Akıl Küpü Tarifeler adıyla yenilediği faturalı portföyüyle faturalıların ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi çözümler sunuyor. Faturalılara akıllı seçimler sunan Akıl Küpü Tarifeler, Akıllı Devretme, Akıllı Durma Özellikleri, Akıllı Bilgilendirme Sistemi, Akıllı Tarife Değişikliği, Akıllı Telefon Teklifleri ve Akıllı Uygulamaları içinde barındırıyor.

Abonelerin faturalarını kontrol atında tutabilmeleri için limitine geldiğinde fatura durduran “Akıllı Durma Özelliği” ise fatura aşımından yakınanlar için ideal çözüm olarak öne çıkıyor. Akıl Küpü Tarifeler için geçerli olan “Akıllı Durma Özelliği” ile aboneler istemedikçe faturalarını 1 kuruş dahi aşmıyor.

Hepsi internetli Vodafone Akıl Küpü Tarifeler 19 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor ve aboneler tarifelerini Akıllı Durma veya Akıllı Devretme özelliğini seçerek kullanabiliyor. Ayrıca, aboneler seçtikleri akıllı özelliği yıl içerisinde SMS göndererek istedikleri gibi değiştirebiliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, Vodafone olarak, daha iyi bir gelecek için iletişim teknolojileriyle Türkiye’de herkese ilham verme hedefleri doğrultusunda, odağına müşteri memnuniyetini yerleştirdikleri tüm faaliyetlerinde abonelerinin beklenti ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamaya özen gösterdiklerini vurguladı.

Yenilikçi akıllı çözümler sunacak şekilde baştan sona yeniledikleri faturalı portföylerini Akıl Küpü Tarifeler kapsamında abonelerine faturalarını kontrol altında tutarak özgürce konuşabilecekleri çözümler sunduklarını belirten Buruk, “Özellikle ‘Akıllı Durma Özelliği’ ile fatura aşımından yakınan abonelerimiz, fatura kaygısı yaşamadan rahatlıkla mobil iletişimlerini sürdürebilecekler. Vodafone Türkiye olarak, abonelerimizin iletişim ihtiyaçlarını uçtan uca karşılarken, onlara hayatı kolaylaştıran çözümler sunmayı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir