Vodafone’dan yeni ‘Akıl Küpü Tarifeler’

Vodafone, yeni Akıl Küpü Tarifeler ile müşterilerine Akıllı Durma, Akıllı Bilgilendirme Sistemi, Akıllı Tarife Değişikliği ve Akıllı Uygulama özelliklerini sunuyor.

Vodafone’dan yapılan açıklamaya göre, şirket, faturalı portföyünü Akıl Küpü Tarifeler adıyla yeniledi. Vodafone’un yeni Akıl Küpü Tarifeleri, Akıllı Devretme, Akıllı Durma, Akıllı Bilgilendirme Sistemi, Akıllı Tarife Değişikliği ile Akıllı Uygulama özelliklerini ve akıllı telefon tekliflerini içinde barındırıyor.

Akıl Küpü Tarifeler’de bulunan Akıllı Devretme özelliği sayesinde kullanılmayan dakika, SMS ve internetin tümü bir sonraki aya devrediyor. Akıllı Durma özelliğine sahip Akıl Küpü Tarifeler’de de abonelerin faturalarını kontrol atında tutabilmeleri için limitine geldiğinde fatura duruyor, aboneler istemedikçe faturalarını aşmıyor.

Akıllı Bilgilendirme Sistemi ise abonelere faturalarını kontrol altında tutmaları için akıllı çözümler sunuyor. Aboneler, bu sistem sayesinde tarifelerinden kalan kullanımlarını veya anlık aşımlarını sorgulayabiliyor. Üstelik, otomatik olarak tüm Akıl Küpü Tarife kullanıcılarına gönderilen yüzde 80 ve yüzde 100 kullanım SMS’leri de fatura kontrolüne yardımcı oluyor.

Akıllı Tarife Değişikliğiyle faturalılar kontratlarının son üç ayına geldiğinde bir sonraki tarifesini ve yeni kontratını istediği gibi seçebiliyor.

Aylık 19 liradan başlayan Akıl Küpü Tarifeler’in hepsi internetiyle birlikte geliyor. Her yöne 750 dakika, 1000 SMS, 2GB internet içeren Mavi Akıl Küpü tarifesi lansmana özel Samsung Galaxy Grand Neo ile birlikte 12 ay taksitle ayda toplam 89 lira ve 24 ay taksitle ayda toplam 69 lira ödeme seçenekleriyle sunuluyor. Mart ayında Akıllı Devretme özelliğine sahip Yeşil Akıl Küpü Tarife ile birlikte de her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 1 GB internet 29 liraya Vodafone’a yeni gelen abonelere sunuluyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir