Wacom kalemleriyle hassasiyette yeni seviye

iPad’de en çok satan not alma uygulamalarından biri olan Bamboo Paper, son çıkan Wacom Stylus aygıt yazılımı güncellemesiyle akıllı kalemlerin hassasiyetini kayda değer ölçüde iyileştiriyor.

Wacom’un başarılı not alma uygulaması Bamboo Paper şimdi daha da iyi. Uygulamanın son güncellemesi, Bamboo Stylus fineline ve Intuos Creative Stylus 2 ile çalışırken hassasiyeti ve konforu fark edilir oranda iyileştiriyor.

Wacom’un akıllı kalemlerini kullananlar, kurulumdan hemen sonra farkı hissedeceklerdir. Kullanıcılar, uygulamayı kurarken ve kalemlerini yapılandırırken artık altı farklı bilek pozisyonu arasında seçim yapabilirler. Bu bilek pozisyonları yazı yazarken ve çizim yaparken elinizin aldığı en yaygın pozisyonları yansıtıyor.

Güncelleme, kullanıcıların kalemi ve bileklerini nasıl tuttuklarıyla en çok örtüşen pozisyonu seçerek offset düzeltme özelliğini ciddi ölçüde iyileştirecek. Kurulumu, tüm adımları açıklayan resimler yardımıyla hızlı ve kolay.

Bamboo Paper ile en iyi sonuçlara, Bamboo fineline ve Intuos Creative Stylus 2 için çıkan en son aygıt yazılımı güncellemesini yükleyerek de ulaşılabilir. Bu güncelleme “Wacom Stylus Update” adında bir uygulama şeklinde şimdi Apple iTunes App Store’da buradan indirilebilir.

Kullanıcılara düşen, sadece uygulamayı indirmek ve Bluetooth kullanarak Wacom kalemlerini uygulamayla eşleştirmek; güncellemenin geri kalan adımlarında uygulama kullanıcılara rehberlik ediyor.

Hızlı veya küçük ayrıntılarla yazı yazarken ve çizim yaparken daha fazla hassasiyet kazandırmasının yanında, bu aygıt yazılımı güncellemesi aynı zamanda pil seviyesinin de doğru şekilde gösterilmesini sağlıyor.

Bamboo Paper uygulamasının yeni sürümü, tüm kullanıcılara iPad üzerinde yazı yazarken veya çizim yaparken daha fazla konfor ve arttırılmış hassasiyet sunuyor. Söz konusu olan ister hızlı not alma, ister basit bir eskiz veya kişisel imzanızın bulunduğu kısa bir mesaj olsun, Bamboo Paper uygulamasının özü iPad üzerinde el yazısı ile yazı yazmayı ve çizim yapmayı daha da kolay hale getirmekten ibaret.

Bamboo Paper uygulamasını iTunes App Store’dan ücretsiz olarak indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. Wacom Stylus uygulama güncellemesi ise bu adresten yapılabilir.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir