WanTTed Genç Yetenek Programı başlıyor

Türk Telekom’un bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceği “WanTTed Genç Yetenek Programı” 3 Mart 2014’te başlayacak. Katılımcılara Türk Telekom bünyesinde iş ve staj imkanı sağlanan program, bu yıl sinema konsepti ile gerçekleştirilecek.

Türk Telekom açıklamasına göre şirket, WanTTed ile telekomünikasyon sektöründe kariyer yapmak isteyen gençlerin potansiyellerini ortaya çıkarmayı hedefliyor.

Bu bağlamda katılımcılara staj ve iş imkanı sunacak olan şirket, başarılı gençleri Harvard Üniversitesi’nde düzenlenen seminerlere de göndererek ödüllendirecek.

Öğrenciler programa 3 Mart – 4 Nisan 2014 tarihleri arasında İTÜ, Boğaziçi, Bilkent, ODTÜ ve Dokuz Eylül üniversitelerinde düzenlenecek “WanTTed 2014” tanıtım günleri sırasında başvurabilecek.

Beş üniversitede düzenlenecek olan tanıtım günleri dışında Anadolu’daki 10 üniversitede de tanıtım ve duyuru amaçlı çalışmalar yapılacak. Üniversitelerin tüm bölümlerinin son sınıf ve yüksek lisans öğrencileri ile yeni mezunların katılımına açık olan programa ayrıca “www.WanTTed.com.tr” üzerinden de başvuruda bulunabilecek.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir