Wessi keten pantolon modelleri internet mağazasında

Wessi keten pantolon modelleri internet mağazasında

Erkeklerin olmazsa olmaz kıyafeti olan pantolonlar modaya ve çağa ayak uyduruyorlar. Kot, kumaş, kadife ve keten pantolon çeşitleri olarak yüzlerce modelleri bulunuyor. Her zevke ve stile uygun olarak üretiliyorlar.

Keten Pantolon Özellikleri

Keten bitkisinden üretilen iplikler kullanılır. Yapısı pamuk lifini andırır. Alerjik etkisi bulunmuyor. Dokusu iri gözenekli olması nedeniyle hava geçirgendir. Vücudu serin tutar. Dört mevsim kullanabilme özelliğine sahiptir. Diğer kumaşlara oranla dayanıklılığı daha fazladır. Su ve nemi çekme özelliği vardır. Renk solması daha geç yaşanır.

Keten Pantolon Modelleri

Pantolonlar dar paça ve yüksek kemer slim fit olarak üretiliyor. Şıklığı ve zarafeti üzerinizde taşımanın rahatlığını yaşayacaksınız. Sadece yaz aylarında değil dört mevsim giyebileceğiniz model ve renkte erkek keten pantolon modelleri bulunuyor. Modeller; tek/çift kapaklı arka cep, kapaksız arka cep, yandan cepli, üsten cepli, 5 cepli olarak üretiliyor.

Dikişler dıştan çift dikiş olarak yapılmakta ve pantolona estetik kazandırmaktadır. Yaz aylarının en çok tutulan krem, bej ve beyaz renklerinin yanında mavi, kahverengi, siyah renkleri de mevcuttur. 38 bedenden 50 bedene kadar ölçülerde üretimi yapılıyor.

Spor modeli; Kot ve kumaş pantolonun harmanlanmış çeşididir. Kot rahatlığını ve kumaş zarafetini aynı anda yaşarsınız. Yüksek bel, ince kesimdir. Yandan cepli ve arka cepler kapaksızdır. Dar kalıp olmadığı için rahat hareket edersiniz. Mavi, bej, lacivert renklidir ve 40’dan 50’ye kadar bedenleri mevcuttur.

Kapaklı cep modeli; Şıklığı ve zarafeti arka cepleri kapaklarla tamamlayan modelde siyah renk hâkimdir. Siyahın verdiği ağırlık ve avantajla üstünüze istediğiniz kıyafeti kombin yapabilirsiniz. Dört mevsim giyme avantajıyla hem rahatlığa hem de güzel görünüme sahip olacaksınız.

Slim fit modeli; Asi ruhunuzu yansıtmak ve kuralların dışına çıkmak istiyorsanız size uygun slim fit modelleri mevcuttur. Bacakları saran ve aşağı doğru daralan modelde renk skalası bulunuyor. Cep kenarlarında uygulanan koyu şeritler pantolonlara estetik kazandırıyor.

Keten Pantolon Fiyatları

Erkek kıyafetinde söz sahibi olan ve yeri olan Wessi’de %50 indirim kampanyası devam ediyor. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı giyinmek istiyorsanız internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Keten pantolon modellerine https://www.wessi.com/erkek-keten-pantolon bu adresten ulaşabilirsiniz.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir