Yandex, Galatasaray’ın ‘resmi arama motoru’ oldu

Galatasaray Spor Kulübü, dünyanın önde gelen arama motorları arasında yer alan Yandex ile işbirliği yaptı. İşbirliği sonucu Yandex, Galatasaray’ın ‘resmi arama motoru’ oldu. Galatasaray, işbirliği sayesinde arama motoru ve internet servis hizmetlerini “GSYandex” markası ile taraftarının hizmetine sunacak.

Yandex ve Galatasaray Spor Kulübü arasında yapılacak “Resmi Arama Motoru” anlaşmasının imza töreni, 9 Ekim Salı günü Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da gerçekleştirilecek.

GSYandex imza törenine; Yandex-Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mehmet Ali Yalçındağ, Yandex Kurucusu ve CEO’su Arkady Volozh, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Galatasaray Spor Kulübü 2. Başkanı Ali Dürüst ve Galatasaray Spor Kulübü İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan katılacaklar.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir