Yandex’ten İstanbul’a özel Ramazan sayfası

Bereketi ile birlikte gelen ramazan ayı İstanbul’da bir başka geçiyor. Şehrin dört bir yanında iftar sonrası düzenlenen eğlenceler, konserler ve dini söyleşiler, İstanbullular için 11 ayın sultanı ramazanı farklı bir şölen haline getiriyor.

Ramazanın başlamasıyla birlikte iftar ve sahur vakitleri, namaz saatleri, sureler, dualar ve yemek tarifleriyle ilgili bilgileri arama motoru üzerinden pratik bir şekilde sunmaya başlayan Yandex, şimdi de İstanbul’daki kullanıcılarına ramazan ayı için özel bir servis sunuyor.

Ramazan ayı boyunca İstanbul’da belediyeler tarafından kurulan eğlence alanları ve iftar çadırları, düzenlenen dini sohbetler, konserler ve gösteriler yandex.com.tr/ramazan adresindeki özel sayfada harita üzerinden görülebilecek.

İstanbulluların ramazan etkinliklerini tek bir servis içerisinde görmesini sağlayan Yandex, tek bir sayfa üzerinde 4 ana kategori altında tüm ramazan etkinliklerini gösteriyor. Kullanıcılar İstanbul’daki ramazan etkinliklerini 7 günlük periyotlar halinde hem liste olarak, hem de Yandex’in İstanbul haritası üzerinden görebilecek.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir