Yeni bir alışveriş sitesi: hemçarşı

TechnoLogic 15 Haziran 2013 0
Yeni bir alışveriş sitesi: hemçarşı

Türkiye’nin en büyük sosyal alışveriş sitesi hemçarşı.com, açılışa özel bir kampanyayla sanal alışveriş dünyasına merhaba diyor.

1 Haziran-30 Haziran tarihleri arasında hemçarşı.com sitesine giren ve kayıt formunu dolduran herkes; iPad mini’den, Beats by Dr. Dre kulaklığa, Tom’s ayakkabıdan, Emelmabel yastığa kadar birbirinden güzel hediyeleri kazanma şansına sahip olacak. Facebook ve twitter kullanıcıları kampanya için ekstra çekiliş hakkı kazanacak.

Hemçarşı.com; Türkiye’nin heryerinden yemek, market, giyecek, elektronik, dekorasyon, kozmetik, çiçek , pastane, ayakkabı, beyaz eşya, tatil, petshop, oyun, kırtasiye, kitap, züccaciye, anne-bebek ürünleri, spor ve daha birçok sektörü kullanıcılarının ayağına  getiriyor.

Kullanıcılar, alışverişin yanı sıra ürünler hakkındaki deneyimlerini birbirleriyle paylaşabilecekler, yorum yapabilecekler ve birbirlerini takip edebilecekler. Hemçarşı.com aynı zamanda firmalarla tüketici arasında da interaktif iletişimi sağlayan Türkiye’nin en büyük sosyal alışveriş sitesi olma özelliğini taşıyor.

Kullanıcılar, SMS ve mail bombardımanına tutulmadan, aradıkları birçok ürün ve kişiye özel öneriler hakkında hemçarşı.com’un sosyal platformu “hemencik” ile haberdar edilebilecekler aynı zamanda eğlenceli bir alışveriş ortamında buluşacaklar.

Bir cevap yazın »