Yeni IceWarp sürümü AcademyTech ile Türkiye’de

Dünyanın lider kurumsal mesajlaşma çözümü sağlayıcısı IceWarp, yeni nesil ihtiyaçları göz önünde bulundurarak geliştirilen yeni sürümüyle mesajlaşma yazılımı sektörünü yeniden şekillendiriyor.

Ödüllü mesajlaşma sunucusu IceWarp Messaging Server 11’in son sürümünü piyasaya sunan IceWarp, çevrimiçi toplantılar, doküman yönetimi ve Dropbox entegrasyonunu tek bir pakette topluyor. Kurumsal mesajlaşma servisi IceWarp 11, kullanıcı dostu WebClient ile birlikte yönetilen eposta, VoIP, Mobil Senkronizasyon ve IM fonksiyonları ile fark yaratıyor.

Her ölçekten kurumun e-posta, mobil senkronizasyon, sohbet, SMS, ses ve video ihtiyaçlarını karşılayan IceWarp, yönetim, güvenlik ve istenmeyen mesajların önlenmesi konusunda sistem yöneticilerinin tüm isteklerini tek bir çözüm ile yerine getiriyor.

Yeni sürümle birlikte mesajlaşma pazarının yeniden tanımlandığına işaret eden AcademyTech IceWarp Satış Yöneticisi Burak Yüksel, “Yeni sunucu; MS SharePoint ve Exchange’te bulunan en popüler özellikleri içermesinin yanı sıra çok kapsamlı ve performansı yükselten ek fonksiyonlar sunuyor. Yeni IceWarp sunucusuyla tüm işletme iletişim ihtiyaçları tek bir çözümle sağlanabiliyor. Kurumların tüm mesajlaşma altyapısı üzerindeki kontrolü bu çözümle birlikte sağlanırken, düşük bakım maliyetleri ve finansal olarak öngörüler veren yapısıyla fark yaratıyor.” şeklinde görüşlerini belirtiyor.

Lider BT çözümleri şirketi AcademyTech’in tecrübesiyle Türkiye’deki kurumlarla buluşan Yeni IceWrap 11’de öne çıkan özellikler şu şekilde sıralanıyor:

1. Yeni kullanıcı dostu, sezgisel WebClient Arayüzü
2. Çevrimiçi toplantılar – Konferans Aramaları, Sohbet ve Ekran Paylaşımı
3. Belge Yönetimi
4. Dropbox entegrasyonu
5. Gelişmiş WebIM Entegrasyonu
6. Yeni BYOD yetenekleri
7. iOS 7 Notları senkronizasyonu
8. Android için Popüler “Görevler & Notlar” Uygulaması
9. Outlook 2013 desteği
10. Güvenli Mesajlaşma
11. Yeni Linux Sürümleri desteği

Daha fazla bilgi ve yeni sürümü 30 gün boyunca denemek için http://www.icewarp.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir