Yeni sosyal ağ Gowime ile tanış, keşfet ve konakla

Herkesin keşfetmek istediği bir yer, bir şehir, bir ülke mutlaka vardır. Fakat genellikle ya zaman darlığından, ya gideceğimiz yeri bilmediğimizden ya da bilen bir arkadaşımız olmadığından bu seyahatlarimizi hep bir sonraki sefere erteleriz. Fakat Gowime sayesinde bütün bu ertelediğimiz tatilleri artık gerçekleştirebiliriz.

Gowime’ın kurucusu Ahmet Bülbül, Gowime’ı kısaca şu şekilde tanımlıyor; “Gowime, Türk misafirperverliğini dünyaya açan ve bunu yardımlaşma kavramıyla bütünleştiren seyahat odaklı sosyal bir ağ.“

Gowime’ın en önemli özeliği üyelerinin birbirlerine sağladıkları hizmetleri, tamamen yardımlaşma ruhuyla ve destek amacıyla sunması. Gowime sayesinde isterseniz seyahat edeceğiniz şehirdeki arkadaşınızın evinde konaklayabilir ya da yeni arkadaşlarınızı evinizde misafir edebilirsiniz.

Gowime topluluğundaki yeni arkadaşlarınız sayesinde değişik şehirlere ait farklı tecrübe ve bilgi birikimlerinden faydalanabilir, yeni yer ve kültürleri keşfederek seyahatlerinizi daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

İlk aşamada web portalı olarak başlayan Gowime.com, yakın bir zamanda iPhone, iPad, Android ve Windows mobil uygulamaları ile de global seyahatseverleri daha hızlı buluşturma imkanı sunacak.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir