Yeni yılda PlayStation oyunlarında indirim

Sony PlayStation yeni yıla girerken yaptığı indirimle oyun tutkunlarının yüzünü güldürüyor. PlayStation 3 ve PlayStation Vita oyunları, 49 TL’den başlayan indirimli yeni fiyatlarla sunuluyor.

Sony PlayStation, yeni yılda oyun tutkunları için özel bir kampanya sunuyor. Heyecan verici PlayStation dünyasında yeni maceralara yelken açmak isteyenlerin yüzünü güldürecek kampanya, içlerinde oyun dünyasının en popüler aksiyon oyunlarından God of War: Ascension’ın da bulunduğu 10 adet PlayStation 3 ve PlayStation Vita oyununun, 49 TL’den başlayan indirimli yeni fiyatlarıyla tüketiciyle tekrar buluşmasını sağlayacak.

Kampanya kapsamında PlayStation 3 için God of War: Ascension 89 TL’ye; All Stars Battle Royale ve Little Big Planet: Karting 49 TL’ye, PlayStation Vita için ise Uncharted: Golden Abyss ile Resistance: Burning Skies 69 TL’ye; Unit 13, Little Big Planet, All-Stars: Battle Royale, Wipeout ve Gravity Rush 49 TL’ye indirildi.

İndirimli PlayStation oyunları, Sony Center’lar ile Teknosa, Media Markt, Vatan, Overgame ve Mavi Bilgisayar mağazalarında yeni yılda yeni maceralara atılmak isteyenleri bekliyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir