Yerli sosyal ağ ‘quup’un Android uygulaması yayınlandı

Türkiye’nin global arenada rekabetini amaçlayan bir sosyal ağ projesi olma hedefiyle yola çıkan quup’un Android uygulaması yayınlandı.

quup, Türk girişimciler tarafından hayata geçirilen yepyeni ve dinamik bir sosyal paylaşım platformu. İçerik çok zengin. Zira içinde diğer sosyal medya platformları gibi sadece kullanıcılar tarafından oluşturulan içerikleri barındırmıyor.

quup’ta, içerikleri editörler ve quupBot tarafından pek çok web sitesinden, online gazete ve haber portallarından, bloglardan ve benzeri mecralardan derlenerek gerçek zamanlı bir biçimde sunulan, herkese hitap edebilecek kanallar da var.

quup’a üye olarak, seninle ortak ilgi alanlarına sahip kafadengi arkadaşlar bulabilir ve kendi arkadaş çevrenizi kolayca oluşturabilirsiniz.

SiberUzay Teknolojileri tarafından geliştirilen quup’un kullanıcıları Google Play’den uygulamayı Android işletim sistemli telefon ya da tabletlerine buradan kurabilir.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir