Youtube videoları çevrimdışı da izlenebilecek

17 Eylül’de YouTube Creators bloğundan yapılan açıklamada YouTube’nin daha önceden indirilen videoların internete bağlanmadan seyredilebilmesini sağlayacak yeni bir özelliği duyuruldu.

Yayınlanan mesaja göre, çevrimdışında videoyu seyretme imkanından sadece Youtube cep telefonu uygulamasına sahip olanlar yararlanabilecekler. Video paylaşım sözcüsüne göre, çevrimdışı izleme özelliği 2013 yılı kasım ayında hizmete girecek.

Rusya’nın Sesi’nin haberine göre, YouTube’nin 2012 yılındaki Android için benzer uygulamasında internet bağlantısı olduğu anda seyredilmeye başlanan videonun çevrimdışı da sonuna kadar seyredilmesini sağlayan bir özellik devreye girmişti.

Ancak, genel olarak internete bağlanmadan video izlenimine devam edilmesi için videonun kaydedilmesi durumu servisi kullanma kurallarına aykırı düşmüştü.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir