‘Yükle-Harca Kazan’ yeniden Vodafone’da

Vodafone, “Yükle-Harca Kazan” kampanyasını kasım ayında yeniden faturasız aboneleriyle buluşturuyor

Vodafone Türkiye açıklamasına göre, şirket, geleneksel hale gelmiş 10 katı hediye dakika kazandıran ve özellikle ramazan döneminde ilgi gören “Yükle-Harca Kazan” kampanyasını kasım ayında yeniden faturasız aboneleriyle buluşturuyor.

Söz konusu kampanyada faturasız aboneler hem yüklemelerinin hem de harcamalarının 10 katıher yöne dakika, mesaj ya da internet kazanma fırsatı yakalıyor.

1-30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyaya ücretsiz katılmak isteyen Vodafone Faturasızlar’ın KAZAN yazıp 4455’e SMS atması yeterli oluyor.

Eski ve yeni tüm bireysel faturasız Vodafone abonelerinin yararlanabildiği kampanyada yüklenen ve harcanan miktarın 10 katı ister her yöne dakika ister mesaj ister internet olarak hediye alınabiliyor.Vodafone Faturasızlar, ihtiyacına uygun olarak hediyesini kendi seçebiliyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir