ZTE’nin yeni tableti Turkcell ile satışa çıkıyor

Küresel düzeyde lider bir mobil cihaz üreticisi olan ZTE, Turkcell işbirliğiyle yeni tableti ZTE S7L’yi Türkiye’de satışa sunmaya başladı. Kullanışlı 7 inç ekran boyutuyla dikkat çeken ZTE S7L kullanıcılar için taşıma kolaylığı sağlıyor.

Dört çekirdekli 1.3 GHz işlemci performansı, Android 5.1 işletim sistemi, 1 GB RAM kapasitesi ve 8GB dahili hafızasına ek olarak 32GB’a kadar arttırılabilir hafızası (microSD) ile tüm fotoğraf ve videolarınız ZTE S7L’de depolanabilir. IPS Paneli 1024*600 çözünürlüğündeki ekranı ile 178 dereceye kadar görüş açısı sunan ZTE S7L, renkleri daha canlı, parlak ve net bir şekilde sunuyor.

2 megapiksel arka ve 0.3 megapiksel ön kamerasını kullanarak, Google Play’den tercih ettiğiniz farklı programlar ile görüntülü görüşme yapabilir, sevdikleriniz ile iletişim kurabilirsiniz. Bluetooth, GPS ve HDMI çıkışı gibi özellikleriyle de geniş bir mobilizasyon imkanı sağlayan ZTE S7L, donanım ve fiyat performansında oldukça iddialı.

ZTE Pazarlama ve Halkla İlişkiler Müdürü Murat Sungur Özkan; ZTE’ nin telekomünikasyon çözümleri tedarikçisi olarak dünya lideri konumunda bulunduğunu, bu doğrultuda tüketici elektroniği açısından dikkat çekici bir ülke olan Türkiye’nin kendileri için çok önemli ve ağırlık verdikleri bir pazar olduğunun altını çizdi.

Özkan, ”Kendi markamızla Turkcell işbirliği ile tablet satışlarımıza başlamış bulunmaktayız. Önümüzdeki dönemlerde ise ZTE Blade V6 ve ZTE Blade V7 Türkiye’de satışa çıkarmayı planladığımız ürünler arasında yer alıyor” dedi.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir