One Love Festival

Instagram’a ‘One Love Festival’ filtresi geldi

Bu yıl Birlikte Güzel tarafından Pozitif deneyimi ile 15.’si gerçekleştirilecek olan One Love Festival 15, Instagram’da Türkiye’nin ilk markalı filtresini geliştirdi.

Eğlenceli içerikleri ve biribirinden farklı sahneleriyle katılımcılara benzersiz bir deneyim yaşatacak “One Love Festival 15”, Türkiye’den markalı bir Instragram filtresi geliştirerek bir ilke imza attı.

Renkli arka planı, aşkı ve müziği temsil eden hareketli çıkartmaları ile festival enerjisini sosyal medya paylaşımlarına taşıyacak olan “One Love Festival 15” Instagram filtresi, platformun kullanıcılarının deneyimine sunuldu.

The Blaze, Years & Years, Büyük Ev Ablukada, Jungle by Night, Michael Kiwanuka ve Oh Land gibi ünlü müzisyenlerin ritimlerini de fotoğraf ya da video çekerek eğlenceli bir festival içeriğine dönüştürülebilen One Love Festival filtresine #Oneloveistanbul etiketinden ulaşılabilecek.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir