20 bin kişi Groupon kuponunu cepten satın aldı

Groupon’un 8 ay önce hayata geçirilen iPhone ve yeni hayata geçen Android uygulamaları ilk günden itibaren kullanıcılardan yoğun ilgi görüyor. Groupon’un mobil uygulamalarıyla kullanıcılar şehirdeki tüm kampanyaları kolaylıkla takip edebiliyor, hızlı bir şekilde satın alabiliyorlar.

Üstelik kuponları yazdırmalarına gerek kalmadan telefonlarından online olarak kullanabiliyor, kağıttan ve zamandan tasarruf ediyorlar. Ayrıca Groupon’un mobil uygulamaları, üye olduğunuz ilde yeni kampanyalar çıktıkça sizi uyarıyor, böylelikle cazip kampanyaları hızlı bir şekilde yakalamanıza yardımcı oluyor.

8 aydır 9 bine yakın kullanıcı Groupon’un mobil uygulamaları üzerinden alışveriş yaptı. 8 ayda toplamda yaklaşık 20 bin Groupon kuponunu mobil uygulamaları üzerinden satmış olan Groupon, 2013 sonuna kadar bu rakamı 200 bine, mobil uygulamayı kullanarak alışveriş yapan kullanıcı sayısını ise 100 bine çıkarmayı hedefliyor.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Call of Duty’nin yeni oyunu Playstore'da

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir