7. nesil iPad yedinci nesil ipad

7. nesil iPad ürünleri n11’de vitrine çıktı

Apple’ın geçtiğimiz günlerde tanıttığı 7’nci nesil iPad’leri, n11.com’da satışa sunuldu. 10.2 inç ekranı ve 483 gram hafifliğiyle, bir bilgisayara eşit performans sergileyen Apple Türkiye garantili ürünler, n11.com’un sepette ek indirim kampanyası kapsamında 2.399 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcılarını bekliyor.

Dünyanın lider teknoloji şirketlerinden Apple’ın, geçtiğimiz günlerde Kaliforniya’da düzenlediği etkinlikte tanıttığı iPad ailesinin 7’nci nesil üyeleri n11.com’da satışa sunuldu.

Önceki modellere kıyasla ekran boyutu büyütülen 7’nci nesil iPad, 10.2 inç retina ekranıyla ön plana çıkıyor. Tam boy smart klavye ve çoklu görev yetenekleri gelişmiş iPadOS’in yeni özellikleriyle desteklenen ürün, kullanıcısına yeni bir bilgisayar deneyimi vadediyor.

7’nci nesil iPad’ler 10.2 inç LED arkadan aydınlatmalı multi touch ekranlarında inç başına 264 piksel yoğunlukta 2160×1620 çözünürlük sağlıyor.

Parmak izine dayanıklı ekranlar 500 nit parlaklığa erişebiliyor. 8 MP arka kameralı cihazın 1.2 MP çözünürlüğünde bir de FaceTime HD kamerası bulunuyor.

A10 Fusion çipi sayesinde 4K video desteği

Yeni iPad, geliştirilmiş pencil desteğiyle kolayca bir not defterine veya bir tuvale dönüştürülebilirken, cihaza takıldığı anda çalışan Smart Keyboard uyumluluğuyla kullanıcıların işlerini kolaylaştırıyor.

10 saatlik pil ömrüne sahip 7’nci nesil iPad’in A10 Fusion çipi sayesinde 4K video ve yoğun grafik değerli oyunlar keyif haline geliyor.

32 ile 128 GB’lık iki farklı depolama kapasitesiyle satışa sunulan 7’nci nesil iPad’ler, 2.399 TL ve 3.099 TL’den başlayan fiyatlarla n11.com’da kullanıcıları bekliyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir