ABD’li köpek oteli HotelRunner’da

CloudArena’nın geliştirdiği HotelRunner ürünüyle online içerik oluşturarak rezervasyon kabul eden ve kendisini sosyal medyada tanıtarak daha fazla ziyaretçiye erişen konaklama tesisleri arasına bir köpek oteli eklendi. ABD’nin Chicago kentinde hizmet veren tesis, 50 köpeklik kapasiteye sahip bölme ve oda ile 18 özel kulübeyi HotelRunner sistemine tanıtarak online satış faaliyetlerine başladı.

HotelRunner’ın otel yönetimini ve sosyal pazarlamasını kolaylaştıran, online rezervasyon deneyimini farklı bir boyuta taşıyan bir sistem olduğunu hatırlatan CloudArena Kurucu Ortağı Ali Beklen, “HotelRunner ile müşterilerine yatacak bir yer sunan her türlü konaklama tesisini hedefliyoruz. Ancak bizi internetten bularak sistemimize kayıt yaptıran köpek otelini gördüğümüzde ilk önce şaşırdık. Bu, uluslararası platformda görünürlüğünü artırmak, günümüz teknolojilerini ve sosyal platformları kullanarak daha fazla müşteriye ulaşmak isteyen dünyadaki tüm konaklama tesislerinin uygun esneklikteki HotelRunner’ın avantajlarından faydalanabileceğinin bir kanıtıdır. Bulut bilişim tabanlı sistemimiz ile tesisler özellikle mobil araçlar üzerinden gerçekleştirilen e-ticaretten pay alabiliyor, doluluk oranlarını artırabiliyorlar” dedi.

HotelRunner müşterisi olan köpek oteli, evcil hayvanların 7 gün 24 saat veteriner hekim gözetiminde konaklamalarını sağlayan ‘Pet Resort’ konsepti kapsamında hizmet sunuyor. Köpek oteli, HotelRunner sistemindeki diğer tüm tesisler gibi operasyonlarını, internet sitesindeki ve sosyal ağlardaki online içerikleri oluşturup yönetebiliyor. Bu sayede seyahate çıkarken evcil hayvanlarını bırakacak güvenli bir yer arayanlar köpek oteline kolaylıkla erişerek rezervasyon, ödeme gibi işlemleri internet üzerinden yapabiliyorlar.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir