Acer Iconia W510 Türk Telekom’da

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, Windows 8 işletim sisteminin Türkiye’ye gelmesine öncülük etmeyi sürdürüyor.

Bütün dünyanın merakla beklediği Windows 8 işletim sistemine sahip tablet bilgisayar ACER Iconia W510, Türk Telekom ofis ve bayilerinde teknoloji tutkunlarına sunuluyor.  Klavyeli kullanım seçeneği ile birlikte sunulan ACER Iconia W510, hem tablet hem de dizüstü bilgisayar olarak kullanılabiliyor.

Farklı müşteri gruplarına ve farklı ihtiyaçlara yönelik geliştirdiği yenilikçi hizmetlerin yanı sıra marka işbirlikleriyle de müşterilerine değer yaratan Türk Telekom, Microsoft’un yeni işletim sistemi Windows 8’i müşterileri ile buluşturuyor.

Bilgisayar dünyasının yeni işletim sistemi Windows 8’i prestijli bir ürün aracılığıyla Türkiye’ye getiren Türk Telekom, Acer Iconia W510 Windows 8 Tablet kampanyası ile müşterilerine cazip ödeme seçenekleri sunuyor. Kampanya ile Windows’un yeni işletim sistemiyle tanışmak isteyenler, Türk Telekom ofis ve bayilerine başvurarak Iconia W510 tablet bilgisayara sahip olma önceliğini ve ayrıcalığını yaşayacaklar.

Kampanyaya katılmak isteyen Türk Telekom müşterileri 24 ayda 73,90 TL ya da 36 ayda 53,90 TL taksit seçenekleriyle Windows 8’li tablet bilgisayar sahibi olabilecekler.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye Türk Telekom ofis ve bayileri ile 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri servisinden ulaşılabiliyor. Türk Telekom’un Türkiye’de satışa sunduğu Acer Iconia W510 Windows 8 Tablet’in özellikleri şöyle:

ACERIconiaW510

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  4G sinyali TV yayınlarını bozuyor

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir