AirTies Kuzey Amerika’daki pazarını büyütüyor

‘Smart Mesh Wi-Fi’’ teknolojisi içeren ev içi çözümüyle AirTies, Frontier Communications’la işbirliği yaptı. Gelişmiş ev içi kablosuz ürünlerin önde gelen üreticisi olan AirTies, ultra performanslı ev içi kablosuz ürünleri Frontier Communications’ın bir servisi olan Frontier Secure aracılığıyla kullanıcılarla buluşuyor. Frontier Secure’un ev içi ağ çözümleri portfolyosunun bir parçası olarak, AirTies ürünleri sayesinde kullanıcılar evlerinin her köşesinden yüksek hızda kablosuz internete erişebilecek ve veri bağlantılarını kesintisiz göndererek ev içinde internete bağlı olan kablosuz cihazları yüksek performansta kullanılabilecek.

Frontier Secure, mobil cihaz güvenliği, kimlik koruma, ev içi ağ bağlantısı, yedekleme ve paylaşım, donanım güvenliği ve 7/24 Amerika merkezli teknik destek gibi yenilikçi ürünleri ve servisleri sunmaktadır. Frontier Secure ürünleri ve servisleri tüm ülke çapında direkt olarak kullanıcılara, küçük çaplı işletmecilere ve stratejik ortaklıklarla toptan olarak satılmaktadır.

Frontier’in müşterileri artık AirTies’ın gelişmiş ev içi Wi-Fi kablosuz çözümlerine erişebilecek

Frontier Secure’un Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı Kelly Morgan ‘‘Frontier’de ülke genelindeki tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına hizmet vermek üzere ‘Connected Home’ ev tecrübesini sürekli olarak geliştirmeye odaklıyız.’’ ‘‘AirTies dünya çapındaki pek çok operatörlerle yürüttüğü projelerle başarısını kanıtlamış bir şirkettir. Bu işbirliği ile müşterilerimize geleceğin teknolojilerini sunmaktan sevinç duyuyoruz’’ diyerek sözlerini sürdürdü.

AirTies’ın CEO’su Philippe Alcaras ise, ‘‘Amerika’nın önemli telekom operatörü olan Frontier artık bizim “Smart Mesh Wi-Fi” çözümlerimizi kullanıcılara sunacak. Kaliteli bir şekilde internet servisi dağıtmak artık sadece internet servisinin eve ulaşması değil, tüm ev içinde sorunsuzca kullanılabiliyor olmasıdır. Bu AirTies olarak Frontier ile ortak vizyonumuzdur. Akıllı Wi-Fi sistemlerimiz, yüksek kaliteli, tüm evi kapsayan internet ve yüksek hız sunmaya yönelik tasarlanmıştır” dedi.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir