AirTies’tan şirket ağlarına hızlı çözüm

AirTies, şirketlere yönelik yeni Gigabit Ethernet Switch ürünleri Air 0205 ve Air 0208 ile ofis ağlarında Gigabit dönemini başlatıyor. 10/100 /1000 Mbps hız performansına sahip olan ürünler voltaj dalgalanmalarından da etkilenmiyor.   Ağ yönetimi özellikle küçük şirketler için hala önemli bir sorun… Özellikle performans gerektiren uygulamaların yoğun olarak kullanıldığı işyerlerinde ağ trafiği zaman zaman kilitlenme noktasına gelebiliyor. AirTies, yeni Gigabit Ethernet Switch ürünleri Air 0205 ve Air 0208 ile küçük işyerleri ve ofislere yerel ağlarını etkili bir şekilde yönetme ve dağıtma imkanı sunuyor.

Gigabit desteği ile işyeri ve ofislerdeki kullanıcılara daha hızlı dosya transferi yapabilme imkanı sunan cihazlarla ağ performansı hızlanıyor. 10/100/1000 Mbps hıza sahip cihazlar, verilerin sorunsuz ve daha hızlı şekilde taşınmasını sağlarken, yüksek hız gerektiren uygulamalarda bile ağ trafiğinin dengeli çalışmasını sağlıyor.

Yüksek AirTies teknolojisini taşıyan ürünler, bazı bölgelerde zaman zaman görülen ve elektronik cihazları olumsuz etkileyen voltaj dalgalanmalarından etkilenmiyor. AirTies Ar-Ge mühendisleri tarafından geliştirilen özel sistemi sayesinde elektrik akımında ani düşüş veya yükselişler yaşansa dahi cihaz sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam ediyor.

KOBİ’lerin ihtiyacına uygun olarak 5 portlu (Air 0205) ve 8 portlu (Air 0208) olmak üzere  2 farklı alternatifle raflarda yerini alan AirTies Gigabit Ethernet Switch ailesi ürünleri, kolay kurulum ve kullanım özellikleri ile uzmana ihtiyaç duymadan hemen çalıştırılabiliyor. AirTies’ın tüm ürünlerinde olduğu gibi 3 yıl garantisi bulunan cihazlar, AirTies’ın 7/24 teknik destek hizmetinden de yararlanma imkanı sunuyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir