Ajans Press, sosyal medya çözüm ortağını seçti

Ajans Press, merkezi ABD California’da bulunan Rhino Runner sosyal medya ajansıyla çözüm ortaklığı anlaşması imzalayarak, medya takibindeki gücüne sosyal medya yönetimi ve digital pazarlama hizmetlerini de ekledi.

60 yıldan bu yana medya takibinde alanının lider kuruluşu olan Ajans Press müşterilerine sosyal medya hesap yönetimi, kampanya üretimi, Facebook reklamları idaresi, Google arama motoru optimizasyonu, Facebook yarışma ve oyun aplikasyonu üretimi alanlarında hizmet vermek üzere ABD’nin saygın digital ajanslarından Rhino Runner’ın Türkiye ofisi ile anlaştı.

Ajans Press’in İstanbul’daki merkez ofisinde dün gerçekleşen imza töreninde konuşan Ajans Press Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Özkan ‘’Sosyal medyanın giderek önem kazandığı günümüzde, Ajans Press olarak hizmet alanlarımızı bu nitelikte de genişletmekte, güçlü işbirlikleriyle müşterilerimize digital pazarlama alanında da başarı ve itibar kazandıracak çözümler üretmekteyiz.  Ajans Press Rhino Runner ile imzaladığı çözüm ortaklığı anlaşmasıyla medya takibindeki kalitesini sosyal medya yönetimi alanına da taşımıştır.” dedi.

Ajans Press ile olan işbirliklerinden duydukları memnuniyeti dile getiren Rhino Runner Türkiye CEO’su ve Kurucu Ortağı Arda Sayıner,”Ajans Press gibi güçlü ve köklü bir kuruluşun çözüm ortağı olmak hem Türkiye ofisi olarak bizler, hem de ABD’deki merkezimiz için övünç kaynağıdır. Rhino Runner kuruluşundan bu yana hem yerel hem de uluslararası markalar için sosyal medya ve digital pazarlama alanlarında yarattığı katma değeri Ajans Press ile Türkiye’de artık daha geniş  kitlelere ulaştıracaktır’’ diye ifade etti.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Facebook’un Gizlilik Esasları sitesi yenilendi

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir