Almanlar internette aşka yatırım yapıyor

Tek başına yapılan seyahatler, bar ziyaretleri ve dans kurslarının yanı sıra çöpçatanlık siteleri de bekârların “Bay veya Bayan Doğru”yu aradıkları başlıca mekânlardan.

Çöpçatanlık sitesi Parship’in 800 bekârın katılımıyla yaptığı bir anket, her 10 kişiden birinin hayatının aşkını bulabilmek için bir yılda bin eurodan fazla ödemeye hazır olduğunu gösteriyor. Ankete göre aşkı bar ve kulüplerde arayan bekârların yüzde 42’si, bu uğurda yılda 7 bin euroya kadar harcadığını kaydediyor.

Deutsche Welle’nin haberine göre, katılımcıların yaklaşık yüzde 20’si dil ve dans kurslarında, yine yaklaşık yüzde 20’siyse yalnız çıktıkları tatillerde Eros’un oklarına yakalanmayı umuyor. Bunun için yapılan yatırım ise yaklaşık 3 bin euro. Kültürlü bir sevgili isteyen yüzde 14’lük kesimin başlıca uğrak yeri ise tiyatro, konser ve müzeler.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir