amazon hediye karti

Amazon Türkiye kartsız online alışveriş başlattı

Amazon Türkiye, banka veya kredi kartı olmadan online alışveriş yapmayı sağlayan yeni hizmetini kullanıma açtı. Amazon Türkiye müşterileri artık anlaşmalı Teknosa, Carrefour ve BİM mağazalarından aldıkları kod ile Amazon Türkiye’de alışveriş yapabilecek.

Amazon Türkiye, banka veya kredi kartı olmadan alışveriş yapılabilen yeni hizmetini kullanıma sundu. Site üzerinden erişilebilen bakiye yükleme alanı sayesinde Amazon Türkiye müşterileri, anlaşmalı Teknosa, Carrefour ve BİM mağazalarından aldıkları kod ile Amazon hesaplarına yükleme yapabilecekler.

Amazon Türkiye müşterileri artık Türkiye genelindeki anlaşmalı Carrefour ve Teknosa mağazalarından satın alacakları 25 TL, 50 TL ya da 100 TL tutarındaki kodlarla bakiyeyeyi hesaplarına nakit olarak aktararak banka veya kredi kartı bilgilerini paylaşmadan Amazon Türkiye web sitesi üzerindeki elektronik ürünlerden bebek ürünlerine kadar yüzlerce ürüne kartsız alışveriş kolaylığıyla erişebilecek.

Amazon Ülke Müdürü Richard Marriott
Amazon Türkiye Ülke Müdürü Richard Marriott

Amazon Türkiye Ülke Müdürü Richard Marriott, konuyla ilgili şunları söyledi:

“Amazon Türkiye olarak kullanıcılarımızın alışveriş deneyimini zenginleştirmek adına yenilikçi hizmetler geliştirmek için sürekli çalışıyoruz.

Yeni hizmetimiz sayesinde artık kullanıcılarımız Amazon Türkiye üzerinden kredi ya da banka kartı olmadan alışveriş yapabilecek.

Anlaşmalı mağazalar üzerinden piyasaya sürdüğümüz kartlar ile müşterilerimiz daha fazla ödeme seçeneğine sahip olurken, tercih ettikleri yöntemle ödeme yaparak online alışverişin keyfini çıkaracak.”

Yeni hizmet ile müşteriler Amazon Türkiye hesap bakiyelerini Amazon Türkiye web sitesinden doldurabilecek ve bakiye ile Amazon Türkiye üzerinden alışveriş yapabilecek.

25, 50 ve 100 TL değerindeki kodlara anlaşmalı Carrefour, Teknosa ve BIM mağazalarından ulaşılabilecek.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir