Amiral gemisi katili OnePlus 5 n11’de

Agresif fiyat politikasıyla ‘Amiral Gemisi Katili’ olarak bilinen Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus’ın merakla beklenen yeni modeli OnePlus 5 n11.com’da satışa açıldı.

Özellikleriyle piyasadaki rakiplerinden birkaç gömlek üstün olup fiyat bakımından lakabının hakkını veren telefon, n11.com’da 2.399 TL’den satışa sunuluyor.

Amiral gemisi katili unvanına sahip olan OnePlus’ın uzun süredir dikkatleri üzerine çeken yeni modeli OnePlus 5, e-ticaret platformu n11.com’da satışa açıldı.

6GB RAM, Snapdragon 835, arka kapağında çift kamerası ve DCI-P3 destekli 5,5 inç büyüklüğündeki AMOLED ekranı ile ön plana çıkan OnePlus 5, n11.com’da 2.399 TL’den satışa sunuluyor.

n11.com’da İthalatçı garantili satışa sunulan cihaz, piyasadaki rakiplerinden özellik anlamında birkaç gömlek üstün olup, benzerlerine kıyasla düşük fiyatıyla dikkat çekiyor. Full HD 5.5 inç büyüklüğünde AMOLED ekranla gelen cihaz, Corning Gorilla Glass 5 ile korunuyor.

Gücünü 2.45 GHz Snapdragon yonga setinden alan ve 2 adet arka kameraya sahip cihaz, 3.300 mAh kapasiteli bataryayla geliyor. OnePlus 5, n11.com’da 2.399 TL’den satışa sunuluyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir