Anahtar

Anahtar ve prizler dekorasyonunuzla bütünleşiyor

Kullanıcıların beklentilerine ve değişen trendlere uyumlu anahtar ve prizler geliştiren Günsan, özgün zevkleri tasarımla buluşturuyor. Radius serisinde yer alan kişiselleştirilebilen Radius Design, kullanıcıların hayallerini tasarlatırken, yaşam alanlarına da farklı bir hava katıyor.

Günümüzde evlerin dekorasyonunda “kişiselleştirilebilir” ürünler öne çıkıyor. Kişisel zevkleri ön planda tutan, kullanıcıların karakterlerini yansıtan mekanlar özgün bir atmosfer yaratarak kullanıcılara ayrıcalık sağlıyor. Dekorasyondaki küçük detaylar da bu atmosferi tamamlamaya yardımcı oluyor.

Anahtar prizde istediğiniz tasarım

Günsan’ın çağımızın tasarım trendlerinden ilham alarak geliştirdiği Radius serisi, kişiselleştirme ve tasarım odaklı olma özellikleriyle yaşam alanlarını yenilikçi bir yaklaşımla buluşturuyor.

Seride yer alan özel üretim ürün grubu Radius Design, kişiye özel ve özgün tasarımlarıyla kullanıcılara ayrıcalıklı bir dünya sunuyor. Mekanınızın kimliğini tamamlayacak anahtar prizinize; hatıra bir örtüyü ya da şık bir deri parçasını Radius Design ile uygulamanız mümkün.

Dilediğiniz tasarımla dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz

Minimalist ve sade çizgiler içeren Radius Design, kişiselleştirilebilir bir ürün olmasıyla kullanıcılara kendini çok özel hissettirirken aynı zamanda içlerindeki yaratıcılığı ortaya çıkarma imkanı da sunuyor.

Tasarladığınız bir görseli, hayran olduğunuz ünlü bir ismin fotoğrafını ya da özlem duyduğunuz doğa manzaralarını, geliştirilen mobil uygulama ve web üzerinden tasarlayarak, üretim sonrasında anahtar prizinize yansıtabilirsiniz. Uygulama Android ve IOS / RadiusApp üzerinden indirilebiliyor.

Seride; Radius Design ile birlikte Radius ve doğadan ilham alan 500’den fazla malzeme seçeneğine sahip Radius Elements yer alıyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir