Ankaralı şirketlere dijital dönüşüm fırsatı

Ankaralı şirketlere dijital dönüşüm fırsatı

Turkcell, Teknoloji Buluşmaları ile Anadolu’daki şirketlerle de bir araya geliyor. Bu kapsamda şirketlere Ankaralı şirketlere dijital dönüşüm fırsatlarını anlatmak için düzenlenen Turkcell Teknoloji Buluşmaları’nın yeni durağı Ankara oldu.

Ankara’da faaliyet gösteren 300’den fazla şirket yöneticisinin katıldığı etkinlikte, sektörlere özel uçtan uca çözüm önerileri, siber güvenlik, veri merkezleri ve bulut uygulamaları ele alındı.

Başkentteki şirketlerin hızla dijitalleşen dünyaya adapte olması için düzenlenen toplantının açılışında konuşan Ankara Sanayi Odası Başkanı M. Nurettin Özdebir “Teknoloji ve hız artık hayatımızın önemli bir parçası. Ülkemizin geleceği genç teknolojik girişimcilerimizin, araştırmacılarımızın, omuzlarında yükselecektir” dedi.

Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran ise şu sözlerle Ankaralı iş dünyasına seslendi: “Bilgi ve iletişim teknolojileri başlı başına bir ticari ürün grubunu oluştururken, bu teknolojilerin kullanımı vasıtasıyla da ekonomiye katkı sağlıyor. Turkcell’in Teknoloji Buluşmaları’yla, işletmelerimize yeni ufuklar açmasını diliyorum.”

Etkinliğin açılışında bir konuşma yapan Turkcell Kurumsal Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ceyhun Özata şunları söyledi: “Şirketlerimizin önde gelen temsilcileriyle bir araya gelerek onların taleplerini yerinde dinleme fırsatı yakaladık. Dijital İş Servisleri şirketimiz ile her bir şirketin ihtiyacına özel sunduğumuz terzi işi çözümlerimizi anlattık.”

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir