Annelere hediye önerisi: HTC One (M8) Gold

Mobil inovasyon ve tasarımda dünya lideri HTC, teknoloji meraklısı ve tarzını belli etmek isteyen anneler için çok şık bir hediye seçeneği sunuyor. Kusursuz, alüminyum tek parça gövdesi ile göz dolduran HTC One (M8) Gold rengi, üstün ses kalitesi, benzersiz kamera teknolojisi, göz kamaştıran metalik altın rengi ve zengin içeriğiyle annelerin gözdesi olacak.

Anneler Günü’nü taçlandırmak, annenize onun kadar özel bir armağan vermek istiyorsanız, birbirinden harika özellikleriyle ve göz alıcı dizaynıyla ön plana çıkan HTC One (M8) Gold rengi tam size göre.

Anneniz için profesyonel çekim kalitesi

HTC One (M8) Gold renginin Duo Kamera teknolojisine sahip dünyanın ilk akıllı telefonu olarak ve bu teknolojiyi yenilikçi HTC UltraPiksel modülü, ikili flaş ve 1080p FullHD video kaydı ile birleştirerek, mobil görüntülemeye başka bir boyut kazandırıyor. Bu sayede HTC One (M8), her türlü ışık koşulunda inanılmaz görüntüler yakalıyor ve zengin, yüksek kalitede videolar çekiyor. Geniş açılı 5MP ön kamera daha da kaliteli ‘selfie’leri kolaylıkla yakalıyor.

Canlı, yüksek çözünürlüklü, 5’’ ekranı, zarif, fırçalanmış altın rengi sırtı ile göz dolduran HTC One (M8) Gold renginin keskinleşen uçları ve pürüzsüz kıvrımları, telefona daha yumuşak ve doğal bir tutuş vererek, ele rahatlıkla yerleşmesini sağlıyor. Anneler artık bu üstün özellikli kamera ile bir adım önde olacak.

HTC One (M8) Gold renginin Motion Launch sayesinde rahat kullanım özelliği

Yüksek kaliteli mobil tasarımda gelinen son nokta olan HTC One (M8) Gold rengi sadece fiziksel görünüm ile yetinmiyor. Telefona altıncı bir his kazandırarak kullanımını daha kolay ve sezgisel bir hale getiren üstün teknolojileri ve yazılımı ile bütün gün koşuşturma içinde olan annelerin hayatını kolaylaştırıyor.

HTC One (M8) Gold renginin Motion Launch özelliği, sahip olduğu bir dizi sensör sayesinde telefonunuzu elinize aldığınızı anında algılayarak, ekranı açmanızı, kilitlemenizi ve basit bir kaydırma hareketi ile doğrudan ana işlevlere geçmenizi sağlıyor. Telefonunuz çaldığı zaman açmak için ekrana hiç dokunmadan, telefonu kulağınıza götürmeniz yeterli oluyor.

Annelere maksimum eğlence

HTC’nin Sense 6 yazılım deneyimi, performans, mesajlaşma ve eğlence gibi farklı uygulama kategorilerini açık bir biçimde gösteren renk temaları kullanarak annenizin işten eğlenceye kolaylıkla geçmesini sağlıyor.

HTC BlinkFeed içeriği kolaylıkla okunan, akıcı bir haber kaynağı halinde ana ekranınıza getiriyor. Anneniz ister ünlüler ile ilgili en son haberlerle ilgileniyor olsun, ister filmlerle, ister alışverişle, HTC One M(8) Gold renginin Blinkfeed özelliği sayesinde artık tek bir bakışta tüm güncellemelerine göz atabilecek.

HTC One (M8) Gold rengi, göz alıcı tasarıöı ve metalik altın gövdesiyle annenize bugüne kadar verdiğiniz en şık Anneler Günü hediyesi olacak. HTC One (M8) Gold rengi, “Benim annem bir numara” diyenleri bekliyor.

HTC One (M8) Gold, 8 Mayıs’ta satışa sunulacak.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir