Apple 21-inç ve 27-inç iMac’ler piyasada

Apple’ın Halkla İlişkiler Müdürü Colin Smith, Apple’ın yeni 21-inç iMac bilgisayarlarının 27-inç iMac bilgisayarlarının ise bu ay satışa sunulacağını açıkladı.

Apple’ın Halkla İlişkiler Müdürü, satışa çıkacak iMac’lerin, çarpıcı bir tasarıma sahip olduğunu, parlak ekran, azaltılmış yansıma, daha hızlı işlemcinin yanısıra Fusion Drive adındaki yenilikçi depolama seçeneği ile Apple’ın şimdiye kadar ürettiği en gelişmiş masaüstü olduğunu söylüyor.

iMac bilgisayarların monitörleri 5 milimetre kalınlığında, bilgisayarlar 8GB RAM ile 1TB Sabit Disk ve 128GB Sabit Data Depolayıcıya sahip standart paketler halinde satışa sunulacak.

21-inç iMac bilgisayarın Amerika’da taban fiyatı 1,299 dolar olacak, 27-inç iMac’ler 1,799 dolardan başlıyor. Fusion Drive opsiyonu ise 250 dolar daha fazla olacak. Amerika’nın Sesi’ne göre, yeni iMac bilgisayarların üretildiği Apple tarafından Ekim ayında açıklanmıştı.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Siber saldırganlar işinizi sekteye uğratmasın

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir